Jdi na obsah Jdi na menu
 


CITA

 

Obrazek*19/9/1987  -  listopad 1998

Moje úplně první kolie, kterou milovala celá moje rodina. Cita byla čistokrevná fenka dlouhosrsté kolie. Na naše společné procházky po lese a různé hry s tím spojené nikdy nezapomenu. Byla to slečna plná temperamentu, oddanosti a pohody.

 fotogalerie CITA

 

HERE I AM African Gold - Lina

Obrazek

 *4.7.2004 - 31.12.2005

LINUŠKA, tak jsme jí říkali. Byla vytoužená kolie. Bohužel z naší rodiny odešla velice brzy. Byla nepřekonatelnou kamárádkou a ochránkyní mých dětí, které zbožňovala. Její obrovské hobby byla hra s míčem.  "Linuško, měj se krásně v tom psím nebíčku a věř, že na Tebe často myslím". 

 fotogalerie LINA

ALIVE GOLD Zahrada dětí - Elí

Obrazek

  *21.12.2005 

 CHOVNÁ FENA 

Představuji Vám naší slečnu ELI. Je to fenka plná temperamentu, života a hravosti. Její vrozené ovčácké vlastnosti plně projevuje při procházkách s mou rodinou, kdy dokonale kontroluje,zda jsme všichni v pořádku, bez ohledu na to, že musí toho kolem nás všech hodně naběhat. Vůbec jí to ale nevadí,ba naopak z ní září spokojenost, že  nás má všechny pod kontrolou. Její obrovskou zálibou je míč. Není nad to když se kutálí a může ho honit. Ve vztahu k dětem se projevuje jako skvělá ochránkyně  a kamárádka.

fotogalerie ELI

 

CUTE CANDY Lovely Dream - Candy

Obrazek

*16.3.2007

CHOVNÁ FENA

Další slečnu, kterou Vám chci představit je Candy. Je to pohodářka každým coulem. Její mladická hravost a temperament z ní jen září. Miluje vodu, proto není problém jí často čistit od bahna, které na ní visí po proběhnutí našeho malého potůčku. S Elí vychází skvěle. Dalším jejím společníkem je  krásný kocour Mourek se kterým velice dobře vychází. Je perfektní kamarádka a miluje děti.

fotogalerie CANDY

 

 ANTHEA black From Kosir Valley - TINA - * 26.11.2008 -

                                                                              CHOVNÁ FENA

                                                                                                                                                                        img_3770.jpgDalší přírůstek v naší kolií rodince je vlastní odchovankyně. Je to typická trikolorní fenka. Má krásnou černou barvu. Je temperamentní, milující nadevše děti, jakýkoliv kopací balón, procházky po lese a jakoukoliv aktivitu spojenou se sportem. Se svou mámou vychází perfektně, vůbec jí nerozhodí, že máma štěká na cizího psa, ona jen tiše přihlíží. Je někdy až flegmatická. Je to velký mazel našeho tatínka. Perfektně vychází se všemi domácími zvířaty - od andulek přes kočku , kačeny, králíky. Prostě pohodář. Ikdyž v pravou chvíli dokáže dát najevo, že se něco děje. Je velice, velice chytrá- někdy až "vychytralá" :-)).

FOTOGALERIE Tina